Til toppen

Oppvask og kjøkkenspray Zalo 750ml

3388813
  • Perfekt for oppvask og overflater
  • Gir strålende resultat
  • Spray på - skyll eller tørk av
Mer informasjon
Salgsenhet:
Kartong
Forpakningsinfo:
12 BOT pr. Kartong
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Legg til favoritter

Zalo Oppvask- og Kjøkkenspray gjør det enkelt å ta oppvasken og holde kjøkkenet rent. Sprayen er perfekt for både oppvask og overfla ter, og gir strålende resultater uten anstrengelse. Spray direkte på tallerkener, bestikk eller gryter, vask med en oppvaskbørste og skyll av. For kjøkkenbenker og andre flater, sprayer du bare på og tørker av med en fuktig klut.

Zalo Oppvask- og Kjøkkenspray gjør det enkelt å ta oppvasken og holde kjøkkenet rent. Sprayen er perfekt for både oppvask og overflater, og gir strålende resultater uten anstrengelse. Spray direkte på tallerkener, bestikk eller gryter, vask med en oppvaskbørste og skyll av. For kjøkkenbenker og andre flater, sprayer du bare på og tørker av med en fuktig klut.
Spesifikasjoner
Salgsenhet Kartong
Vekt 9.0 Kg
Lengde 38.0 cm
Bredde 25.2 cm
Høyde 29.3 cm
Volum 28.058 dm3
2031007

Notatblokk Post-it 76x76 Neongul

  • Notatblokk i friske farger gir din beskjed økt oppmerksomhet
  • Ideelle for organisering av informasjon, samtidig som de bidrar med litt farger
  • 100 ark per blokk
Mer informasjon
Pakke (6 x Stk)
2691001

Kopipapir Multicopy A4 100gr

  • Premiumpapir for alle kontormaskiner
  • Det bærekraftige valget
  • Bredt utvalg
Mer informasjon
Kartong (2500 x Ark)
2786780

Borddispenser tape Scotch C38

  • Økonomisk, pålitelig tapedispenser med tung underside, slik at du kan betjene den med bare én hånd for en rekke typer taper
  • Profesjonell, kompakt og stilfull dispenser både for hjemmet og kontoret. Skjæreblad i metall for enkel dispensering av mange typer tape
  • Sklisikre gummiplater på undersiden for praktisk bruk og beskyttelse av skrivebordet
Mer informasjon
Stk
4371002

Operasjonslue Annie Grønn

  • Reduserer risikoen for at bakteriebærende partikler
  • Til å beskytte pasientene fra postoperative infeksjoner
  • Elastisk
Mer informasjon
Pakke (150 x Stk)